Wyjazd na obóz bez najbliższych znajomych?

Lubimy spędzać czas, podróżować i bawić się z najlepszymi przyjaciółmi. Czasami zdarza się jednak, że na wymarzony obóz zagraniczny jedziemy sami, bez najbliższych koleżanek i kolegów. Nie jest to absolutnie powód do niepokoju! Tego typu wakacje dadzą nam szansę na poznanie jeszcze większej ilości nowych przyjaciół.

Miło jest dzielić swoje wakacje z kimś znajomym, często jednak fakt bliskiej osoby obok, nieco nas ogranicza – w takiej sytuacji każdy dzień planujemy biorąc pod uwagę zdanie kogoś innego. Spędzając cały czas w zamkniętej grupce, możemy być również postrzegani przez pozostałych obozowiczów, jako osoby zamknięte na nowe znajomości. A obóz wakacyjny to świetna okazja by nawiązać nowe znajomości! Poznać rówieśników z różnych miast, z którymi będziemy utrzymywać przyjaźnie trwające długie lata!

Podczas wyjazdu warto się więc otworzyć, brać udział w licznych integracjach, posłuchać opowieści innych i korzystać z wszystkich atrakcji zapewnionych podczas obozu. Przy okazji gier zespołowych, wspólnego plażowania i dyskotek szybko zauważysz że jest więcej osób które przyjechały na wakacje bez najlepszej przyjaciółki.

Wielu obozowiczów twierdzi, że wakacje podczas których poznaje się nowe osoby są o wiele ciekawsze, śmieszniejsze i rozwijające. Najważniejsze jest to, aby nie być nieśmiałym oraz nikogo nie udawać – pozostać sobą, a wtedy szybko uda się zrównać sobie nowych przyjaciół!

Najnowsze porady

Obchody Wielkanocy za granicą
7 kwietnia 2020
Podróże kształcą, ...
Czytaj więcej
Wyjazd na obóz bez najbliższych znajomych?
20 stycznia 2020
Lubimy spędzać czas, ...
Czytaj więcej