Obóz w Polsce czy za granicą?

Co wybrać- obóz w Polsce czy za granicą?

Czas pomyśleć nad nowymi miejscami, smakami, językami, a także nowymi znajomościami. Wspólne spacery po nadmorskiej plaży, pogaduchy do rana, czy pierwsze miłości pozostają w naszych wspomnieniach. A czemu nie dołożyć do tego pięknych widoków, zabytków i słonecznej sjesty!?

Jak co roku przygotowaliśmy propozycję sprawdzonych hoteli i miejsc, które z czystym sumieniem możemy polecić. W tym roku jest to Hiszpania, Macedonia i Bułgaria. Hotel takie jak Samba w Lloret de Mar, Desaret nad Jeziorem Ochrydzkim, czy Boomerang i Teodora w Słonecznym Brzegu pozwolą spędzić wspaniały czas z przyjaciółmi u boku.

Co przemawia za wyborem tych miejsc na cel wakacyjnego wyjazdu?

Przede wszystkim dobry standard obiektów. Młodzież otoczona jest bardzo dobrą opieką wykwalifikowanych i doświadczonych wychowawców. Lokalna, bardzo smaczna kuchnia powinna przypaść do gustu nawet tym bardziej wybrednym podniebieniom. Nie ma co ukrywać, że zobaczenie Barcelony, przyjemne leżakowanie nad brzegiem Morza Czarnego, czy spacery po górach Parku Narodowego Galicica to coś specjalnego, coś co warto przeżyć!

Nasz kraj jest piękny, dlatego często wybieracie wyjazdy na obozy organizowane w Polsce. Niemniej warto otwierać się na nowe miejsca, nowe kierunki i pielęgnować pasję do podróżowania, aby zostać obywatelem świata!

Zapraszamy do kolekcjonowania wspomnień i zdjęć z wyjazdów na obozy młodzieżowe Trendy Camp!

Najnowsze porady

Jak przygotować się do swoich pierwszych wakacji?
21 lutego 2019
Przychodzi ten okres ...
Czytaj więcej
Jak bezpiecznie używać telefonu w roamingu?
31 stycznia 2019
Gdy wyjeżdżamy na ...
Czytaj więcej