O nas

Rego Bis Team

Jesteśmy firmą, która od 25 lat działa na polskim rynku organizując obozy, wczasy i wycieczki – po prostu znamy się na rzeczy. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat, ale zawsze Klient jest dla nas najważniejszy. Co roku odkrywamy nowe miejsca i proponujemy extra wakacje dla młodszych i starszych. Specjalizujemy się w Bałkanach, ale Hiszpanię równie mocno kochamy. Dokładamy wszelkich starań, żeby bezpieczne wakacje z nami nie były nudne.

o-nas

Misja

Naszą misją jest organizacja najlepszego i bezpiecznego wypoczynku dla najmłodszych globtroterów. Specjalizujemy się w wyjazdach na Bałkany (ale nie tylko), więc chcielibyśmy przybliżyć tę orientalną kulturę wszystkim młodym ludziom, którzy pragną poznawać świat podczas zabawy na wakacjach. Chcemy być liderem i specjalistą w swojej dziedzinie na polskim rynku.

Gust jest sprawą indywidualną, jakość to powszechne postrzeganie, dlatego przede wszystkim stawiamy na ludzką twarz naszych usług i ich jakość. Na pierwszym miejscu stawiamy naszych Klientów i ich zadowolenie.

 

Kadra

Kadra jest każdego roku starannie przez nas wybierana. Są to osoby z doświadczeniem i ogromną pasją do podróżowania i pracy z ludźmi. Opiekunowie to bardzo często wykwalifikowani nauczyciele, ratownicy posiadają uprawnienia WOPR, a animatorzy mają zwariowane charaktery i są zawsze świetnie przeszkoleni przez naszych trenerów.